MoneyU logo tu zarabiasz

Chcesz efektywnie pomnażać swoje oszczędności?

Zostań naszym partnerem i zarabiaj 25% rocznie na pożyczaniu w MoneyU

JESTEM ZAINTERESOWANY

Wiadomość do Ciebie

Jeżeli pracujesz dla pieniędzy to jesteś bo złej stronie. Jeżeli pieniądze pracują dla Ciebie to jesteś po właściwej stronie.

Jak sprawić by pieniądze skutecznie dla Ciebie pracowały? Naucz się generować oszczędności i inwestować.

Dla mnie oszczędzanie jest naturalne. Mam to w genach. Inwestowania jednak musiałem się nauczyć metodą prób i błędów na przestrzeni wielu lat.

Dobra wiadomość jest taka, że Ty nie musisz tracić wielu lat na naukę inwestowania. Zamiast tego możesz dzisiaj skorzystać z mojego doświadczenia, które kosztowało mnie dzięsiątki tysięcy złotych i zacząć zarabiać na inwestowaniu od razu!

Jaka jest różnica między portalem MoneyU, w którym 100% inwestorów skutecznie pomnaża swoje pieniądze rok do roku o ponad 20% a typowymi portalami socjal lending?

Aby stabilnie pomnażać swoje środki na pożyczkach potrzebujesz tak naprawdę tych 6 kluczowych elementów:

1

Rzetelni klienci MoneyU nie jest typowym portalem socjal lending, do którego może przyjść dowolna osoba i po zweryfikowaniu danych osobowych i finansowych ubiegać się o pożyczki od inwestorów. Stosujemy filtrację i nadajemy użytkownikom kategorię. Na przestrzeni czasu zbudowaliśmy bazę solidnych pożyczkobiorców o kategoriach 1 oraz 2 i tylko ich dopuszczamy do finansowania.

2

Dywersyfikacja Lepiej udzielić wiele małych pożyczek wielu klientom niż jedną dużą pożyczkę jednemu klientowi. Dlatego zajmujemy się pożyczkami o wolumenach do 5 000 złotych udzielanych budowanej przez serwis społeczności pożyczkobiorców.

3

Pełna kontrola Nie powierzasz swoich środków żadnemu brokerowi. Nawet najbardziej uczciwy broker może upaść a to by oznaczało utratę kapitału. Wiele serwisów działa w taki sposób i źle się to kończy. Każdy prawdziwy inwestor musi posiadać pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Tylko wtedy ma to sens. Dlatego pożyczek będziesz udzielał bezpośrednio klientom a klienci będą spłacać bezpośrednio do Ciebie. Serwis może kiedyś zniknie. Twoje aktywa nie.

4

Automatyzacja Będąc inwestorem pasywnym nie będziesz musiał komunikować się z klientami i upominać się o spłaty. Tymi czynnościami zajmować się będą administratorzy oraz oprogramowanie serwisu. Można to porównać do tego jak byś miał własną firmę z pracownikami, którzy dla Ciebie pracują z tym, że nie musisz jej zakładać i ponosić kosztów, które się z tym wiążą.

5

Społeczność Po zostaniu naszym inwestorem otrzymasz dostęp do naszej prywatnej grupy na facebooku i zostaniesz członkiem społeczności, której wspólnym celem jest pomnażanie majątku. Kto wie jakie nowe znajomości nawiążesz i jak bardzo polepszy się dzięki temu Twoje życie?

6

Wiedza Wartością dodaną inwstowania wspólnie z nami będzie wiedza na temat udzielania pożyczek i inwestowania w ogóle. Otrzymasz między innymi informacje o tym jak poprawnie zawierać Umowy pożyczek oraz jak je egzekwować.

Współpraca | Jak to działa?

Jeżeli Twoim celem jest zatrudnić swoje pieniądze do pracy na Twoją przyszłość to mamy odpowiedni ku temu system.

Na początku informujesz nas jaki kapitał możesz przeznaczyć na udzielanie pożyczek. Potrzebujemy tej informacji aby być wstanie skoordynować Twoje inwestycje z inwestycjami innych pożyczkodawców. Inwestujemy grupowo ponieważ ma to zasadnicze zalety.

KROK I
Określenie kapitału
KROK II
Przedłożenie planu

Patrzymy do naszego systemu i wyłaniamy odpowiednich klientów, którym w danej chwili przyda się konsolidacja lub udzielenie nowych pożyczek. Przygotowujemy dla Ciebie rozpiskę użytkowników z proponowanymi kwotami i zyskami. Możesz ją zatwierdzić lub zaproponować Twoje modyfikacje.

Wdrażamy plan w życie. Pilnujemy spłat. Realizujesz zyski. Reinwestujesz i stopniowo rozbudowujesz swój kapitał.

KROK III
Realizacja planu

Wyniki już mamy

Doświadczenie procentuje

Administratorzy MoneyU udzielają pożyczek i budują bazę pożyczkobiorców już od lat. Dzięki temu w bazie tej znajduje się coraz więcej zaufanych użytkowników, na których z dużą dozą prawdopodobieńśtwa nie zawiodą się inwestorzy. Właśnie oni mają prawo ubiegać się o pożyczki na tej witrynie.

Wiemy kim są nasi pożyczkobiorcy

Na przestrzeni lat opracowaliśmy własną klasyfikację pożyczkobiorców

Rozróżniamy 4 kategorie pożyczkobiorców w Polsce

Kategoria 1

63%

Charakterystyka: Rzetelnie i regularnie spłacają swoje pożyczki nawet pomimo relatywnie wysokiego zadłużenia. Zazwyczaj sami pilnują terminów swoich spłat.

Kategoria 2

14%

Charakterystyka: Osoby, których zadłużenie zaczęło lekko przerastać i zaczynają mieć opóźnienia w spłatach lecz dalej starają się być klientami z ketegorii 1. Trzeba im przypominać o terminach spłat. Zdarzają się opóźnienia w spłatach do 90 dni.

Kategoria 3

15%

Charakterystyka: Osoby problematyczne, które potrafią generować dość spore opóźnienia w spłatach (nawet po 3-4 lata) lecz w końcu spłacają swoje zobowiązania łącznie z odsetkami karnymi.

Kategoria 4

8%

Charakterystyka: Oszuści, którzy biorą pieniądze i znikają. Nie oddają nawet małych kwot.

Target: Zajmujemy się klientami z grup 1 oraz 2. Jak widać stanowią oni blisko 80% całego rynku pożyczkobiorców w Polsce.

Załóż konto

Posiadanie u nas konta jest dobrowolne, bezpieczne i niezobowiązujące.

Budujmy finansową społeczność!

Chcesz inwestować lub sam potrzebujesz pieniędzy? Dołącz do nas!

Nie wysyłamy zapytań do baz.

Nie wysyłamy spamu.

Nie odsprzedajemy danych.

Jestem inwestorem

Jesteśmy pewni naszego doświadczenia

Jeśli zdarzy się, że klient zaklasyfikowany przez nas jako kategoria 1 lub 2 będzie zalegał z udzieloną mu przez Ciebie na naszej stronie pożyczką wykupimy ją od Ciebie za 100% Twojego wkładu.

*Cena w jakiej nastąpi odkupienie danej pożyczki równać się będzie zainwestowanej przez Ciebie kwocie pomniejszonej o sumę wpłat dokonanych przez pożyczkobiorcę na poczet tej pożyczki

X